TB91 Radioactive 2
Spalvingas, ryškus, nepastovus kaip tikra radiacija, bet dėl to tik dar labiau užburiantis ir dėmesį prikaustantis „Radioactive 2“ fejerverkas pakerės kiekvieną. Jo persipinančios spalvos sukurs intensyvų ir itin gražų pasirodymą Jums.
Šis intensyvus ir itin besikeičiantis fejerverkas pradedamas plačiais, raudonais šūviais. Šie pliūpsniai papildomi spragsėjimu, kuris sukuria dar daugiau jaudulio ir grožio danguje. Stebėkite dangų, nes jame besikeičiančios spalvos pakeri. Nuo ryškiai raudonos iki prabangios auksinės, nuo karališkos mėlynos iki kerinčios purpurinės, nuo sodrios raudonos iki gaivios žalios… O finalinis šūvis savo išskirtine spalva, dydžiu, grožiu ir smagiu spragsėjimu gali Jus priversti net aiktelėti.
- Kategorija
- Šūviai
- Trukmė
- Šūvio aukštis
- Kalibras
- F2
- 25 vnt.
- 30 s
- ~40 m
- 30 mm
Visada laikykitės ant gaminio esančios eksploatacijos instrukcijos.
Laikykite fejerverkus toliau nuo vaikų. Vaikai stebėti fejerverką turėtų tik prižiūrimi suaugusiųjų.
Žiūrovams parinkite vietą per saugų atstumą, nurodytą ant fejerverko pakuotės.
Fejerverką rekomenduotina uždegti bengaline ugnele ar kitu ugnies šaltiniu, kuris leistų šią procedūrą atlikti nesiartinant prie fejerverko.
Saugoti reikia sausoje, bet vėsioje patalpoje, nes per didelė drėgmė gali pakenkti, o karštis – tapti gaisro priežastimi.
Pirotechninius gaminius draudžiama naudoti prie ligoninių, mokymo įstaigų, vaikų darželių, bažnyčių. Jų negalima sprogdinti nuo 22 iki 8 valandos, išskyrus švenčių dienas.
Nelaikykite degančio fejerverko rankose.
Leisdami fejerverkus būtinai šalia turėkite vandens ir būkite pasirengę užgesinti netikėtą ugnies šaltinį ar smilkstančius likučius. Niekada nedėkite fejerverko į stiklinį ar metalinį indą. Jei toks indas sprogs, pasklidusios skeveldros gali sužeisti ne vieną netoliese esantį žmogų.
Jokiu būdu nesinešiokite kišenėse. Kai kurios sudėtinės dalys gali sprogti nuo smūgio, trynimo arba įkaitimo.
Baterija – statyti ant kieto, lygaus paviršiaus. Uždegus dagtį, pasitraukti nuo baterijos 30-50m. Nuo uždegimo momento prie gaminio nesiartinti 20 min. Draudžiama: laikyti rankose, naudoti arti žmonių, naudoti asmenims, neturintiems 18 metų. Naudoti tik lauke!
Bengališka ugnelė – uždegti iš apačios, laikant už laisvo vielos galo. Nekabinti ant eglutės, prie degių medžiagų. Panaudojus išvėdinkite patalpą. Vaikams be suaugusiųjų priežiūros naudoti draudžiama.
Romėniškos lazdos – lazdą įsmeigti į žemę ar sniegą, nukreipiant į viršų uždegtu galu. Pasitraukti į šoną. Draudžiama laikyti rankose, nukreipti lazdą į žmones, lengvai užsidegančius daiktus. Naudoti nuo 18 metų, tik lauke!
Vulkanai, fontanai – statyti ant lygaus pagrindo, uždegti dagtį ir pasitraukti į šalį. Į viršu nekyla, dega ant žemės. Draudžiama: laikyti rankose, naudoti arti žmonių. Naudoti nuo 18 metų, tik lauke!
Raketos – įstatyti kotą į gerai įtvirtintą vertikalų stovą, esantį ant lygaus, kieto pagrindo ir uždegti dagtį. Atsitraukti saugiu, 25m atstumu. Kyla į viršu su visu kotu ir sprogsta. Naudoti nuo 18 metų, tik lauke!
Pirotechnikos gaminiai asmenims iki 18 metų yra neparduodami. Tad fejerverkus, vaikui pageidaujant, būtina pirkti tik su suaugusiuoju. O pardavėjai – privalo nepilnamečiui jų neparduoti.
Ant pirotechninių gaminių privalomai turi būti nurodyta jų pavojingumo kategorija:
– 1 kategorija – minimalus priartėjimo atstumas 0,5 m.
– 2 kategorija – minimalus priartėjimo atstumas 5 m.
– 3 kategorija – minimalus priartėjimo atstumas 20 m.